if ($photosArr):

Śniadania

"Wszystkie produkty są zdrowe, smaczne i pochodzą od regionalnych producentów."

kosza pełnego smacznych i różnorodnych regionalnych produktów spożywczych

Nasi Goście mają możliwość zamówienia przed swoim przyjazdem do Nas, kosza pełnego smacznych i różnorodnych regionalnych produktów spożywczych. To one mogą posłużyć im do przygotowania wybornych śniadań jak i posiłków na górskie wyprawy. Przygotowaliśmy kosze różnej wielkości – dla dwóch lub trzech osób. Nie zapomnieliśmy też o tych którzy nie są „entuzjastami mięsa” i oni także mogą skorzystać z przygotowanego dla nich specjalnego kosza specjałów dla wegan.

Wszystkie produkty są zdrowe, smaczne i pochodzą od regionalnych producentów co gwarantuje ich świeżość oraz tradycyjny sposób ich wytwarzania wpływa na ich ekologiczny charakter.

"rozkoszuj się regionalnymi produktami w naszych niepowtarzalnych Apartamentach Magnum..."

Jeśli chcesz skorzystać z naszej propozycji to postępuj według poniższych punktów:

  1. Przed przyjazdem do nasz wybierz rodzaj kosza(menu) i jego wielkość - nasza uwaga jest taka, że produktów wystarczy na pewno do przygotowania śniadań(posiłków) na dwa dni a może na więcej oraz dla dwóch osób lub trzech lub więcej.

  2. Zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 575 424 176 / +48 601 619 028 lub wyślij informację na nasz adres info@apartamentymagnum.pl i poinformuj nas o swoim wyborze a my wszystko przygotujemy przed Twoim przyjazdem.

  3. Przyjedź , zapłać i …. rozkoszuj się regionalnymi produktami w naszych niepowtarzalnych Apartamentach Magnum w górskich klimatach.

Zachęcamy do skorzystania z oferty

Apartamenty Magnum

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl
Bezpieczny nocleg Covid free zone