if ($photosArr):

O nas

"Możemy tu czuć się częścią społeczności tego miejsca."

Jesteśmy z Pomorza, ale Szklarska Poręba nas zafascynowała. 

Dzięki apartamentom w Szklarskiej Porębie możemy tu przyjeżdżać i czuć się częścią społeczności tego miejsca. Wypoczynek w Szklarskiej Porębie jest inspiracją i prawdziwym wytchnieniem. Szklarska Poręba i jej okolice inspirują swoim niepowtarzalnym klimatem, wyjątkowością przyrody i życzliwością mieszkańców. Nawet jeden nocleg w Szklarskiej Porębie nastawia pozytywnie do życia i nastraja do aktywności. To miejsce pełne cudownych widoków, które nas urzekły i postanowiliśmy nie dość, że związać się z nim, to jeszcze pokazać innym, zapraszając do Apartamentów Magnum w Szklarskiej Porębie. Bliskość przyrody i mnogość rzeczy do odkrycia, tu, na miejscu, sprawiły, że dla nas urlop w Szklarskiej Porębie to czysta przyjemność. Noclegi w górach to inspiracja w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

"Dołożyliśmy wszelkich starań."

W naszych apartamentach Magnum

Dołożyliśmy wszelkich starań, by Goście czuli się w nich komfortowo i swobodnie. Urządziliśmy je tak, jak byśmy sami chcieli mieszkać będąc na urlopie w Karkonoszach - we wszystkie niezbędne sprzęty i wygodne łóżka. Każdy nasz apartament w Szklarskiej Porębie urządzony jest w stylu łączącym elegancję z włoskim designem. Zarówno Apartament Magnum 18 jak i Magnum 19 posiada wygodny salon i aneks kuchenny. Z balkonów roztacza się wspaniały widok na góry. Do dyspozycji małych Gości jest plac zabaw. Apartament z parkingiem to również nasz atut. Bliskość dworca PKP sprawia, że Goście mogą z powodzeniem wybrać się na wycieczkę do Harrachova czy Jakuszyc.

"Zapewniające spokojny wypoczynek w wysokim standardzie."

Apartamenty Magnum w Szklarskiej Porębie...

to wyjątkowe miejsce na urlop w Karkonoszach, wygodne i komfortowe apartamenty w górach. W pełni wyposażone, zapewniające spokojny wypoczynek w wysokim standardzie. Bliskość centrum Szklarskiej Poręby a jednocześnie cisza i spokój sprawiają, że chce się tu wracać na urlop w górach.

 

Lasy i skały, widoki i góry, wodospady i małe strumyki – to wszystko nas urzekło. Szklarska Poręba nie zmieniła się jeszcze w betonową pustynię, jak podobne jej kurorty i to jej największy atut. Można tu przyjechać pociągiem, autobusem i oczywiście samochodem, można przyjechać jadąc z Polski, można przez Czechy, albo z Niemiec – wybierz sam, ale przyjedź, nie będziesz żałował!

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl
Bezpieczny nocleg Covid free zone